tel: 75 717 28 63, email: info@roxana-szklarska.pl

Pensjonat Roxana zlokalizowany jest w malowniczo położonej miejscowości górskiej, Szklarskiej Porębie. Ten znany w całej Europie kurort, mekka narciarstwa biegowego, mieści się na południu Polski, w dolinie rzeki Kamiennej, na wys. 440–886 m n.p.m. Od południa granicą miasta są stoki Karkonoszy. Do granicy polsko-czeskiej mamy niecałe 10 km.

Nasz pensjonat to stylowa, pochodząca z początku XX wieku willa, oferująca przestronne pokoje z łazienkami oraz dobrą kuchnię. Otacza ją spokojna okolica, gdzie podziwiać możesz piękne, stare drzewa. Stąd do centrum miasta jest 5 min. pieszo, do wyciągu krzesełkowego na Szrenicę 10 min., a w odległości 50 m znajduje się narciarski wyciąg orczykowy.

Pensjonat Roxana to jedna z perełek architektonicznych Szklarskiej Poręby. Zarówno budynek jak i jego wnętrza, zostają w pamięci naszych gości na długo.

Na naszych gości czeka 40 miejsc noclegowych, w komfortowych i stylowych pokojach 2, 3 oraz 4 osobowych. Pokoje wyposażone są w bezprzewodowy internet Wi-Fi, telewizor, nowoczesne łazienki. Każdego dnia warto spróbować naszych potraw, serwowanych w restauracji znajdującej się na parterze pensjonatu, oraz zrelaksować w pokoju dziennym, który nazywamy po prostu barkiem. Przyjeżdżając do nas, oferujemy Ci bezpłatny parking, boisko do gier, w ogrodzie altankę z grillem, altankę biesiadną.

Będąc naszym gościem, możesz zarówno wyciszyć się, odpocząć, dzięki kojącej i relaksującej naturze w okolicy w jakiej zlokalizowany jest Pensjonat Roxana, pięknych Gór Karkonoszy, bądź aktywnie spędzać czas. Atrakcji jakich dostarcza Szklarska Poręba, Karkonosze, nie brakuje. Dla biegaczy, oferujemy maratony górskie, zimowe (Bieg Piastów) i letnie (Maraton Karkonoski), półmaratony (Wielka Pętla Izerska), imprezy dla ciekawych okolicy, lubiących długie marsze (Przejście Kotliny Jeleniogórskiej), i wiele innych.

Pensjonat Roxana położony jest przy ulicy Odrodzenia 16, w Szklarskiej Porębie.

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po pensjonacie Roxana