tel: 75 717 28 63, email: info@roxana-szklarska.pl

Ciepło i Odpoczynek

Pensjonat Roxana oferuje swoim gościom piękne stylowe wnętrza, pełne domowego ciepła i luksusu rodem z początku XX wieku. Pozwól się rozpieścić.

W pięknym i czystym wnętrzu szybciej odpoczniesz. Pensjonat Roxana oferuje 40 miejsc noclegowych, w pokojach 2, 3, 4, 5-osobowych, o luksusowych wnętrzach, eleganckich i nowoczesnych łazienkach. Wieczorami, po dniu spędzonym na łonie natury, zamiast zgiełku miasta, tu do snu otuli Cię szum liści drzew, gra cykad. Po obudzeniu o poranku usłyszysz śpiewające ptaki.

Pensjonat Roxana, położony w miejscowości górskiej Szklarskiej Porębie, został zbudowany by przynosić ukojenie wracającym na wypoczynek turystom, po wyczerpujących wycieczkach górskich, bądź wielogodzinnym szusowaniu na nartach. Jasne wnętrza o wielkich oknach, piękne drewniane meble, smaczne jedzenie pomogą Ci się zrelaksować.

Krajobrazy  jak ziarnka różańca odmawiam,
Nie pragnę nowych, stale stare wznawiam,
I na tych samych, z pasją ciągle nową
Nalepiam moje niedołężne słowo.
Widać mnie tknęła Sopliców choroba,
Nic prócz ojczyzny mi się nie podoba.”

Wnętrza, okolica, przestrzeń i ludzie kształtują doświadczenie Pensjonatu Roxana. Piękno tych okolic tak właśnie opisywał Sztaudynger.

 

Pensjonat Roxana, stworzony z miłości dla relaksu i odpoczynku.

Ceny

  • Nocleg ze śniadaniem Nocując w jednym z naszych pokojów, obudzisz się o poranku, witany śpiewem ptaków, szumem liści drzew. Bądź widokiem delikatnie padających płatków śniegu. Zapraszamy Cię o poranku na smaczne śniadanie. 70.00
  • Nocleg z obiado-kolacją Nocując w Pensjonacie Roxana, powracając z górskich wędrówek, przywita Cię gorący, smaczny obiad. Serwujemy naszym gościom potrawy kuchni polskiej oraz inne, dające energię i odbudowujące Twoje ciało po wysiłku fizycznym. 100.00

Zapraszamy Cię do wirtualnego spaceru w przestrzeni barku